




Акумуляторний насос PROFI-TEC PAP2012BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
Акумуляторний насос PROFI-TEC PAP2012BL — легкий і зручний інструмент, який може задовольнити широкий спектр застосувань від професійного використання до домашнього використання, наприклад, надув коліс, надувних іграшок, матраців, камер, басейнів. Невелика вага та мобільність завдяки акумуляторному виробленню роблять конструкцію оптимальною для регулярного використання.
Особливості акумуляторного насоса PROFI-TEC PAP2012BL:
Вбудоване кріплення насадок і перехідників для зручності використання;
Автоматичне вимкнення у разі досягнення заданого тиску;
Інтелектуальний цифровий екран дає змогу просто контролювати робочий процес;
Невелика вага, зручна для зберігання конфігурація й ергономічний дизайн;
Вбудована світлодіодна підсвітка забезпечує гарну видимість під час роботи в темних умовах;
Міцний і стійкий до високих температур надувного шланга;
Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
Акумуляторний насос PROFI-TEC PAP2012BL;
Адаптер х 4;
Посібник з експлуатації;
Гарантійний талон;
Паковання — картонна коробка;
Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
Виробник:
PROFI-TEC
Тип акумулятора:
Li-Ion
Напруга акумулятора:
20 В
Тип двигуна:
безщітковий
Габарити упаковки:
280×200×75 мм
Вага без батареї:
0,9 кг
Продуктивність:
12 л/хв
Вага з батареєю 4 А·год:
1,5 кг
Максимальний тиск:
10,3 Бар (830 кПа)
Довжина повітряного шланга:
65 см
Рівень звукового тиску:
70 дБ(А)
Гарантія:
24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без акумулятора | 0.9 кг |
| Вага з акумулятором 4 Аг | 1.5 кг |
| Габарити упаковки | 280×200×75 мм |
| Довжина повітряного шланга | 65 см |
| Максимальний тиск | 10,3 Бар (830 кПа) МПа |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Продуктивність | 12 л/хв куб. м/хв |
| Рівень звукового тиску | 70 дБ(А) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 2 360 ₴
- В наявності
- Код: 005901
2 360 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00




