




Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC CD20BL POWERLine (2×PT2020 (2.0 А·год), зарядний пристрій)
Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC CD20BL — це ручний електричний інструмент, призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок), а також для свердління отворів свердлами, що мають циліндричний хвостовик діаметром до 10 мм.
Особливості акумуляторного шурупокрута PROFI-TEC CD20BL:
Двошвидкісний редуктор;
Плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
Швидкозатискний патрон;
Блокування шпинделя;
Функція реверсу;
Надійний і високоякісний електродвигун;
Прогумований держак;
Вся лінійка інструментів сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC CD20BL;
Акумулятори PT2020 (2.0 А·год) × 2;
Зарядний пристрій;
Пластиковий кейс;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон; Гарантійний талон.
Характеристики
Виробник:
PROFI-TEC
Тип акумулятора:
Li-Ion
Напруга акумулятора:
20 В
Тип двигуна:
безщітковий
Кількість обертів холостого ходу:
0 - 400 - 1400 об./хв
Вага нетто/брутто:
2,3/5,5 кг
Габарити упаковки:
310×80×180 мм
Тип патрона:
безключовий швидкозатискний
Максимальний діаметр свердління (метал):
10 мм
Максимальний діаметр свердління (дерево):
22 мм
Максимальний крутний момент:
28 Нм
Діаметр патрона:
10 мм
Кількість швидкостей роботи:
2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 0,8 / 2,7 кг |
| Габарити упаковки | 310×280×80 мм |
| Число обертів холостого ходу | 0–400 / 1400 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 2 990 ₴
- В наявності
- Код: 006074
2 990 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






