




Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL — потужний, високопродуктивний інструмент професійного класу, призначений для розпилювання деревних заготівок, а також металевого профілю або труб, виконання технологічних прорізів у різних за структурою матеріалів.
Особливості акумуляторної шабельної пили PROFI-TEC BJR2032BL:
Вбудована світлодіодна підсвітка допомагає ефективно працювати в умовах поганої видимості;
Пускова кнопка блокується, щоб уникнути випадкового увімкнення інструмента;
Регулювання частоти ходу пиляльного полотна в широкому діапазоні;
Витривалий і надійний двигун сприяє продуктивному виробленню пиляльних робіт, стійкий до надмірного перегрівання та перевантаження;
Можливість швидкої зміни пиляльних полотен без використання додаткових інструментів;
Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL;
Шабельні полотна х4;
Посібник з експлуатації;
Гарантійний талон;
Паковання — картонна коробка;
Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
Виробник:
PROFI-TEC
Тип акумулятора:
Li-Ion
Напруга акумулятора:
20 В
Тип двигуна:
безщітковий
Кількість обертів холостого ходу:
0-3000 хід/хв
Вага нетто/брутто:
2,3/2,6 кг
Габарити упаковки:
410×180×190 мм
Довжина ходу:
32 мм
Максимальна глибина пропилу (труб 90°):
130 мм
Максимальна глибина пропилу (дерево):
255 мм
Гарантія:
24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 2,3 / 2,6 кг |
| Габарити упаковки | 410×180×190 мм |
| Довжина ходу | 32 мм |
| Число обертів холостого ходу | 0–3000 хід/хв об/хв |
| Максимальна глибина пропилу (дерево) | 255 мм |
| Максимальна глибина пропилу (труби 90°) | 130 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 3 690 ₴
- В наявності
- Код: 005915
3 690 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00



