+380 (67) 297-78-96



Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT2050MP POWERLine (20 В/5.0 А·год, високоточна, з індикатором)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT2040MP потужністю 20 В і ємністю 4.0 Аг є надійним джерелом живлення для інструментів серії PROFI-TEC POWERLine. Завдяки високій продуктивності та надійності, вона забезпечує тривалу роботу інструментів навіть за інтенсивного використання.
Особливості:
- Відсутність ефекту пам’яті, що дозволяє заряджати батарею в будь-який момент.
- Міцна конструкція корпусу для захисту від пошкоджень.
- Індикатор заряду для контролю рівня енергії.
- Захист від перегріву, перевантаження та повної розрядки.
- Посилена плата, якісні елементи та контактна група.
Сумісність:
- Підходить до акумуляторних інструментів Makita LXT, Titan CORE SYSTEM, Procraft та аналогічних за конструктивом пристроїв із сучасним типорозміром “євро-слайдер”.
Характеристики:
- Виробник: PROFI-TEC
- Тип акумулятора: Li-ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4,0 Аг
- Габарити упаковки: 130×90×90 мм
- Вага нетто / брутто: 0,55 / 0,7 кг
- Гарантія: 6 місяців
Комплектація:
- Акумуляторна батарея PROFI-TEC PT2040MP
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 0,55 / 0,7 кг |
| Габарити упаковки | 130×90×90 мм |
- Ціна: 1 799 ₴
- В наявності
- Код: 006261
1 799 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

