+380 (67) 297-78-96





Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC PCD4020BL POWERLine (2×PT2020MP (2.0 А·год), зарядний пристрій)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC PCD4020BL — потужний інструмент забезпечує виконання завдань із вкручування та викручування різних нарізних з'єднань, а також роботу з будь-яким типом кріпильних елементів характеризується високою ефективністю й гарантує тривалий термін експлуатації.
Особливості акумуляторного шурупокрута PROFI-TEC PCD4020BL:
- Безключова заміна обладнання зумовлена патроном швидкозатискного типу;
- Витривалий безщітковий двигун економно витрачає запас енергії блока живлення й невибагливий в обслуговуванні;
- Потужний світлодіод забезпечує яскраве підсвічування робочої зони для кращої видимості за поганого освітлення;
- Ергономічний дизайн і прогумована ручка для комфортного використання;
- Корпус запобігає потраплянню пилу та вологи всередину механізму, що гарантує його довговічність;
- Обладнаний двошвидкісним редуктором, а також електронним регулюванням обертів, що неабияк розширює сферу застосування;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
- Акумуляторний шурупокрут PROFI-TEC PCD4020BL;
- Акумулятори PT2020MP (2.0 А·год) × 2;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Пластиковий кейс;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон; Гарантійний талон.
Характеристики
- Виробник:PROFI-TEC
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Тип двигуна: сумісний
- Кількість обертів холостого ходу: 0 - 500 / 1700 об./хв
- Вага нетто/брутто: 0,85 / 2,2 кг
- Габарити упаковки: 300×275×80 мм
- Тип патрона: безключовий швидкозатискний
- Максимальний діаметр свердління (метал): 10 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 13 мм
- Максимальний крутний момент: 38 Нм
- Діаметр патрона: 10 мм
- Кількість швидкостей роботи: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 0,85 / 2,2 кг |
| Габарити упаковки | 300×275×80 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Число обертів холостого ходу | 0–500 / 1700 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | безключовий швидкозатискний |
- Ціна: 2 990 ₴
- В наявності
- Код: 005937
2 990 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






