+380 (67) 297-78-96





Пила монтажна мережева DeWALT D28730
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажна пила DeWALT D28730 призначена для точного різання металевих виробів. Потужний двигун на 2300 Вт забезпечує надійну та стабільну роботу навіть під великим навантаженням. Маятниковий механізм забезпечує плавність і точність різання. Пила оснащена швидкозажимними лещатами, що дозволяє легко та швидко закріпити матеріал під різними кутами до 45 градусів. Завдяки блокуванню шпинделя процес заміни диска стає швидким та зручним.
Особливості:
- Потужний і надійний двигун із захистом від абразивного пилу.
- Маятниковий механізм забезпечує плавність і точність різання.
- Швидкозажимні лещата з можливістю повороту до 45 градусів для швидкої зміни заготовок.
- Блокування шпинделя для зручної зміни диска.
- Компактний дизайн для легкого транспортування.
Характеристики:
- Діаметр диска: 355 мм
- Потужність: 2300 Вт
- Оберти: 4000 об/хв
- Макс. розпил під кутом 45° (L-подібний профіль): 105х105 мм
- Макс. розпил під кутом 90° (квадратний профіль): 115х115 мм
- Макс. розпил під кутом 90° (круглий профіль): 125 мм
- Вага: 15.5 кг
- Живлення: Електричне (230В)
Комплектація:
- Пила монтажна DeWALT D28730
- Відрізний диск
- Ключ для зміни диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Макс. розпил під кутом 45° (L-подібний профіль) | 105х105 мм |
| Макс. розпил під кутом 90° (квадратний профіль) | 115х115 мм |
| Макс. розпил під кутом 90° (круглий профіль) | 125 мм |
- Ціна: 16 199 ₴
- В наявності
- Код: D28730
16 199 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00


