+380 (67) 297-78-96





Шліфмашина пряма (Гравер) Kraft Dele KD1669
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина пряма Kraft&Dele KD1669 - це багатофункціональний інструмент, призначений для точних робіт, таких як шліфування, полірування, гравірування та свердління. Компактні розміри та легка вага роблять її ідеальною для виконання ювелірних робіт, хобі та майстерень. Завдяки регулюванню обертів, інструмент можна налаштовувати під різні типи матеріалів. Набір містить 55 аксесуарів, що забезпечує універсальність використання, а акумуляторне живлення забезпечує максимальну мобільність.
Характеристики:
- Бренд: Kraft&Dele
- Країна бренду: Німеччина
- Цанга: 3,2 мм
- Тип: Пряма шліфмашина
- Тип живлення: Акумуляторний
- Призначення: Багатофункціональна
- Мін. кількість обертів: 5000 об/хв
- Макс. кількість оборотів: 25000 об/хв
- Акумулятори в комплекті: 1
- Регулювання обертів: Так
- Вид зберігання: Пластикова коробка
- Гарантія: 12 місяців
Додаткові характеристики:
- Напруга: 12 В
- Регулювання швидкості: 1-6 + макс
- Швидкість холостого ходу: 5,000-25,000 об/хв
- Патрон: 3,2 мм
- Регулювання числа обертів: Так
- Аксесуари: 55 штук
Особливості:
- Висока якість виготовлення за доступною ціною
- Регульована швидкість
- До 55 компонентів
- Універсальне використання
Комплектація:
- Шліфмашина пряма Kraft&Dele KD1669
- 3x полірувальні круги
- 4x шліфувальні круги
- 1x металева щітка
- 2x синтетичні щітки
- 16x відрізних дисків
- 2x оправки для інструментів
- 6x свердел HSS
- 1x гайковий ключ
- 5x шліфувальна шкурка
- 2x гравірувальні фрези
- 3x фрези
- 5x патрони
- Кейс
- Акумуляторна батарея
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | 55 штук |
| Акумулятори в комплекті | 1 |
| Макс. кількість оборотів | 25000 об/хв |
| Мін. кількість обертів | 5000 об/хв |
| Патрон | 3,2 мм |
| Призначення | Багатофункціональна |
| Регулювання швидкості | 1-6 + макс |
| Тип | Пряма шліфмашина |
| Швидкість холостого ходу | 5,000-25,000 об/хв |
- Ціна: 1 590 ₴
- В наявності
- Код: KD1669
1 590 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00



