+380 (67) 297-78-96





Лещата поворотні 150 мм із ковадлом Kraft Dele KD1103
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне розкриття лещат | 155 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота лещат | 172 мм |
| Відстань кріпильних отворів | 117х117 |
| Довжина лещат | 305 мм |
| Категорія товару | Лещата |
| Конструкція | 1-осьова |
| Матеріал | сталь і сплав чавуну |
| Механізм стискання | Гвинтовий |
| Особливості конструкції | Ковадло, поворотна основа |
| Поворотна основа | 360 градусів |
- Ціна: 2 690 ₴
- В наявності
- Код: KD1103
2 690 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






