+380 (67) 297-78-96





Насос для вимірювання тиску 0-50 кг, 45 мл, 12 л Kraft Dele KD10478
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Kraft&Dele KD10478 — це високоточний інструмент для проведення гідравлічних випробувань і перевірки на герметичність у санітарно-технічних системах. Працює з використанням води або масла як випробувальної рідини, забезпечуючи максимальний тиск до 50 бар. Цей насос відзначається зручною конструкцією, що робить його ідеальним для роботи в різних умовах і дозволяє досягати високої продуктивності.
Особливості:
- Легка конструкція для зручного транспортування.
- Простота у використанні, зручний для роботи.
- Заповнення і випробування під тиском водою або маслом у межах одного робочого циклу.
Характеристики:
- Виробник: Kraft Dele
- Країна виробник: Польща
- Категорія товару: Вузькоспеціалізоване обладнання
- З’єднання: R ½"
- Випробувальна рідина: Вода, масло
- Максимальна температура: 50°C (120°F)
- Всмоктувальна здатність: 45 мл/стрибок
- Максимальний тиск: 50 бар (5 МПа)
- Розмір бака: 12 л
- Габарити: 49 x 16 x 16 см
- Вага: 8 кг
- Гарантійний термін — 12 місяців.
Комплектація:
- Насос для опресування Kraft&Dele KD10478
- Інструкція з експлуатації
- Оригінальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Випробувальна рідина | Вода, олія |
| Всмоктувальна здатність | 45 мл/стрибок |
| З'єднання | R ½» |
| Категорія товару | Вузькоспеціалізоване обладнання |
| Максимальна температура | 50°C (120°F) |
| Максимальний тиск | 50 барів (5 МПа) МПа |
| Розмір | 49 x 16 x 16 см |
| Розмір бака | 12 л |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 290 ₴
- В наявності
- Код: KD10478
3 290 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






