+380 (67) 297-78-96





Верстат каменерізний Kraft&Dele KD1193
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каменерізний верстат Kraft&Dele KD1193 – це професійне обладнання, яке забезпечує точне та швидке розколювання бруківки, бордюрів, цегли, композитного каменю та інших матеріалів. Завдяки високій міцності конструкції та сучасним рішенням, верстат забезпечує легкість і ефективність роботи.
Особливості:
- Самостабілізуюче верхнє полотно для точного різання.
- Низькі зусилля завдяки телескопічному важелю.
- Оснащений гнучкою ножовою планкою зі змінними з'єднаннями і 4 ріжучими кромками.
- Плавне регулювання висоти різання за допомогою центрального різьбового штифта.
- Підпружинені ковпачки для додаткового захисту.
- Два колеса для зручного транспортування.
Характеристики:
- Виробник: Kraft Dele
- Країна виробник: Німеччина
- Стан: Новий
- Вид обладнання: Для колки каменю
- Максимальна довжина різу: 420 мм
- Висота різання: 10-140 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Розміри: 80 x 32 x 62 см
- Вага нетто: 40 кг
- Вага брутто: 41,5 кг
Комплектація:
- Каменерізний верстат Kraft&Dele KD1193
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Обладнаяння для колки каменю |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна довжина різу | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 41,5 кг |
| Вага нетто | 40 кг |
| Висота різання | 10 - 140 мм |
| Розміри | 80 x 32 x 62 см |
- Ціна: 9 190 ₴
- В наявності
- Код: KD1193
9 190 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






