+380 (67) 297-78-96





Лобзик MAKITA JV0600K
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: Лобзик MAKITA JV0600K
Лобзик Makita JV0600K призначений для швидкого, гладкого й акуратного розпилювання професійного рівня. Механічна система противагова призначена для зниження рівня вібрації. Електронний регулятор числа обертів двигуна дає змогу вибирати оптимальну швидкість різання для різних матеріалів. Можливість під'єднання пилососа залишає лінію різання чистою та підвищує точність робіт.Комплект постачання:
- валіза для транспортування
- пилка
- шестигранний ключ
- пилка
- шестигранний ключ
Переваги для користувача:
- легкий і компактний
- низький рівень вібрації
- можливість під'єднання пилососа
- електронне регулювання частоти обертів
- низький рівень вібрації
- можливість під'єднання пилососа
- електронне регулювання частоти обертів
Технічні характеристики:
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Частота холостого ходу | 500 - 3100 об./хв |
| Амплітуда ходу | 23 мм |
| Товщина матеріалу (дерево) | 90 мм |
| Товщина матеріалу (сталь/алюміній) | 10 мм |
| Вібрація | 10,5 м/с2 |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Розміри | 236 х 77 х 199 мм |
| Вага | 2,4 кг |
| Довжина кабелю | 2,5 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
- Ціна: 8 214 ₴
- В наявності
- Код: JV0600K
8 214 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

