+380 (67) 297-78-96





Лобзик 450 Вт Makita 4329
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик 450 Вт Makita 4329
Опис
-
Новий ергономічний дизайн
-
Зручна D - подібна рукоятка з гумовими вставками
-
Полегшена модель з низьким рівнем вібрації і шуму
-
Електронне регулювання швидкості
-
Розпилювання під кутом 45 ° в обидві сторони, фіксатори кута 45 ° і 90 °
-
Встановлення опорної плити в положення для різання біля краю заготовки
-
Вбудований патрубок для пилососа, прозорий захисний щиток
-
Маятниковий хід
Характеристики
-
Клас інструменту: Побутовий
-
Живлення: Мережа
-
Потужність: 450 Вт
-
Глибина різання дерева: 65 мм
-
Глибина різання сталі: 6 мм
-
Частота ходу: 500-3100 об/хв
-
Похилий різ: 45 °
|
В наявності є, компресори, компресорні набори 5х1, шланги, пістолети і багато іншого електро/бензоінструменту
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата: - накладним платежем (при отриманні товару)
- на карту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Здув тирси | Так |
- Ціна: 3 631 ₴
- В наявності
- Код: 240101
3 631 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

