
Лобзик 450 Вт Metabo STEB 65 Quick
Лобзик Metabo STEB 65 Quick
Опис
Лобзик Metabo STEB 65 Quick новий легкий професійний лобзик (випущений на ринок восени 2015 року) призначений для нескладних розпилювальних робіт. Відрізняється прекрасним балансом функціональності / продуктивності і ціни.
Модель має повний набір необхідної для професійної роботи, функціональності - швидка зміна полотен, регулювання обертів, маятниковий хід і відмінна ергономіка.
Особливості Metabo STEB 65 Quick
-
Невелика вага, компактні габаритні розміри і добре продумана ергономіка. М'які гумові накладки на ручки з рельєфною поверхнею дозволяють комфортно тримати інструмент у руці і повністю його контролювати в процесі роботи.
-
Полотна кріпляться за допомогою затискача Metabo Quick - всього одним важелем, без використання додаткових інструментів за частки секунди Ви можете легко зняти і поставити потрібне полотно.
-
Лобзик Metabo STEB 65 Quick підходить для роботи з матеріалами, що володіють різними властивостями, завдяки системі регулювання обертів. За допомогою коліщатка Ви задаєте максимальну швидкість руху полотна визначаючи, тим самим, найбільш ефективний режим роботи інструменту.
-
4-х ступінчастий маятниковий хід дозволить знайти оптимальний баланс між швидкістю різання і чистотою пропилу.
-
Відключаєма функція здування тирси забезпечує гарний огляд зони різання.
-
Стандартний, 28 мм, патрубок для підключення пилососа і організації ефективної системи відведення тирси.
-
Лита алюмінієва підошва з можливістю регулювання кута нахилу в діапазоні +/- 45°.
-
Шестигранний ключ регулювання підошви зручно зберігається в спеціальному відділенні.
-
Кабель живлення довжиною 2,5 метра.
Характеристики
-
Клас інструменту: Побутовий
-
Живлення: Мережа
-
Потужність: 450 Вт
-
Глибина різання дерева: 65 мм
-
Глибина різання сталі: 8 мм
-
Частота ходу: 600-3000 об/хв
-
Похилий різ: 45 °
|
В наявності є, компресори, компресорні набори 5х1, фарбопульти та багато іншого електро/бензоінструменту
Доставка:
- Нова Пошта
- Самовивіз
Оплата: - накладним платежем (при отриманні товару)
- на карту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 8 мм |
- Ціна: 2 104 ₴
- В наявності
- Код: STEB 65
2 104 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

