
Електролобзик 900 Вт Енергомаш ЛБ-4090Б
Лобзик електричний Енергомаш ЛБ-4090Б призначений для розпилювання твердих і м'яких порід дерева, тонких матеріалів, металу, пластику для проведення ремонтно-відновних, будівельних робіт, а також для вирішення широкого спектру завдань. Лобзик ЛБ-4090Б це компактний потужний мережевий інструмент за доступну ціну. Апарат дозволить здійснювати рівний, чистий, прямий і фігурний різ. Вирішувати широкий спектр різних завдань можна завдяки регульованій підошві і куту різання. А забезпечити чистоту робочого місця дозволить ефективна система пиловидалення з можливістю підключення пилососа.
Особливості:
Світлодіодне підсвічування - для полегшення роботи;
Механізм швидкої заміни пильних полотен без використання додаткових інструментів;
Світловий індикатор підключення інструменту до мережі;
Алюмінієва підошва не допускає вигину і забезпечує точність різання;
Маятниковий хід для прискорення розпилу;
Перемикач охолодження робочої поверхні / підключення пилососа для чистої лінії різу;
Індикатор живлення;
Регулювання швидкості - можливість вибору оптимального режиму пиляння;
Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
Лобзик електричний Енергомаш ЛБ-4090Б;
Пилка для лобзика - 1 шт;
Ключ шестигранний - 1 шт;
Паралельна направляюча - 1 шт;
Адаптер - 1 шт;
Інструкція з експлуатації - 1 шт.
Основні:
Напруга, В 220
Потужність 900 Вт
Максимальна глибина пропилу(дерево/метал) 100/10 мм
Швидкий затиск пилки Є
Число обертів 0 - 3000 об/хв
Підключення до пилососа Є
Фіксація клавіші включення Є
Довжина мережевого кабелю, м 2
Упаковка Картонна коробка
Вага нетто, кг 2,5 кг
Комплектація Пилка для лобзика, шестигранний ключ, паралельна направляюча, адаптер, інструкція з експлуатації;
Гарантія, міс 24
Огляд:
В наявності багато іншого електро/бензоінструменту
Доставка:
· Нова Пошта
· Самовивіз
Оплата:
· накладним платежем (при отриманні товару)
· на карту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Здув тирси | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
- Ціна: 2 112 ₴
- В наявності
- Код: ЛБ-4090Б
2 112 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

