+380 (67) 297-78-96





Візок зварювальний Kraft&Dele KD374
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний візок Kraft&Dele KD374 — це надійний і зручний пристрій для транспортування зварювальних комплектів MIG/TIG або плазмового різання, призначений для використання в майстернях та на виробництві. Висока якість конструкції та зручність використання роблять цей візок ідеальним вибором для професіоналів та аматорів.
Цей зварювальний візок має подовжену верхню полицю і 4 висувних ящики для зберігання інструментів, що значно полегшує роботу з різними зварювальними приладами. Завдяки міцній конструкції з високоякісної сталі, він здатний витримувати навантаження до 75 кг, а великі задні та менші передні колеса забезпечують легке маневрування навіть при повному навантаженні.
Технічні характеристики:
- Ширина: 29 см
- Ширина з колесами: 38 см
- Довжина: 71 см
- Висота: 68,5 см
- Ширина ящика: 18 см
- Довжина ящика: 28 см
- Вантажопідйомність: 75 кг
Комплектація:
- Зварювальний візок Kraft&Dele KD374
- Оригінальна упаковка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 75 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 685 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ящика | 28 см |
| Ширина з колесами | 38 см |
| Ширина ящика | 18 см |
- Ціна: 4 290 ₴
- В наявності
- Код: KD374
4 290 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






