+380 (67) 297-78-96





Електродвигун 1,5 кВт, 1400 об./хв. KD1811
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродвигун 1,5 кВт, 1400 об./хв. KD1811
Електродвигун KD1811 польської компанії Kraft&Dele використовується в багатьох пристроях, таких як компресори, насоси, пили, а також у промислових і побутових машинах. Завдяки надійним матеріалам, з яких виготовлений двигун, він забезпечує довговічність і стабільну роботу навіть у важких умовах експлуатації.
Характеристики:- Модель: KD1811
- Напруга: 380 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість обертів: 1400 об./хв
- Номінальний струм: 3,55 А
- Тип ротора: Фазний
- Система охолодження: Повітряна
- Кількість фаз: 3
- Колір корпусу: Синій
- Вага: 20,5 кг
- Виробник: Kraft&Dele
- Стан: Новий
Двигун надійний, легко обслуговується та підходить для різних сфер застосування, забезпечуючи тривалу експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість фаз | 3 |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип ротора | Фазний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 20.5 кг |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Мoдель | KD1811 |
| Напруга | 380 В В |
| Номінальний струм | 3,55 А А |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Система охолодження | Повітряна |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 4 290 ₴
- В наявності
- Код: KD1811
4 290 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00




