+380 (67) 297-78-96





Плиткоріз ручний професійний 1000 мм Kraft Dele KD10676
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз ручний KRAFT&DELE KD10676 – це надійний інструмент для точного різання плитки різних типів, включаючи кераміку, порцеляну, граніт та підлогову плитку. Цей плиткоріз розроблений для швидкого та ефективного виконання ремонтних робіт. Завдяки максимальній довжині різу 1000 мм і товщині до 14 мм, він забезпечує чисте та рівне різання.
Характеристики:
- Категорія товару: Плиткорізи ручні
- Виробник: Kraft&Dele
- Країна бренду: Німеччина
- Вид: Плиткоріз
- Довжина різу: 1000 мм
- Макс. товщина матеріалу: 14 мм
- Оброблюваний матеріал: Плитка
- Гарантія: 12 місяців
Додаткові характеристики:
- Товщина матеріалу: 4-14 мм
- Довжина різу: до 1000 мм
- Розмір: 133 x 37 x 29 см
- Вага: 13 кг
Особливості:
- Призначений для паралельного та кутового різання
- Стійка до корозії конструкція зі сталевими рейками
- Підшипниковий механізм для плавного різання
- Міцна конструкція для безпечної роботи
Комплектація:
- Плиткоріз KD10676
- Оригінальна упаковка
- Посібник користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 14 мм |
| Максимальна довжина різу | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Плиткоріз |
| Довжина різу | до 1000 мм |
| Категорія товару | Плиткорізи ручні |
| Макс. товщина матеріалу | 14 мм |
| Оброблюваний матеріал | Плитка |
| Розмір | 133 x 37 x 29 см |
| Товщина матеріалу | 4-14 мм |
- Ціна: 4 593 ₴
- В наявності
- Код: KD10676
4 593 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






