+380 (67) 297-78-96





Зварювальний напівавтомат MIG/MAG/MMA/TIG 400A Bull Tech BT-1303 4в1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний напівавтомат MIG/MAG/MMA/TIG 400A Bull Tech BT-1303 4в1
Зварювальний апарат Bull Tech BT-1303 4 в 1 поєднує в собі можливості декількох зварювальних методів: MIG/MAG (напівавтоматичне зварювання дротом у середовищі захисного газу), TIG (аргонодугове зварювання) та MMA (зварювання штучними електродами). Завдяки потужності до 400 А, цей апарат підходить як для зварювання тонких металевих листів, так і для з'єднання деталей значної товщини. Його універсальність робить його ідеальним вибором для використання у професійних умовах, а також для побутових завдань різної складності.
Характеристики:
- Країна виробник: Польща
- Напруга живильної мережі: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Максимальний зварювальний струм: 400 А
- Мінімальний зварювальний струм: 40 А
- Мінімальний діаметр дроту: 1.6 мм
- Максимальний діаметр електрода: 5 мм
- Ступінь захисту: IP 21
- Гарантійний термін: 12 місяців
Особливості:
- Підтримує роботу в режимах MIG/MAG, TIG, MMA.
- Підходить для різних видів зварювальних робіт, включаючи тонкі та товсті металеві листи.
- Високий запас потужності для виконання складних завдань.
Комплектація:
- Зварювальний напівавтомат
- Пакування
- Інструкція
- Гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр дроту | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 400 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 6 790 ₴
- В наявності
- Код: BT-1303
6 790 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00


