+380 (67) 297-78-96





Перфоратор "профі" 1000 Вт Енергомаш ПЕ-2510ПМ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Енергомаш ПЕ-2510ПМ має 3 режими: свердління, свердління з ударом, довбання. Також є режим повороту бура. На основній рукоятці є світлодіодна лампочка, що дозволяє виконувати роботу в умовах слабкого освітлення. Якісні комплектуючі підвищують робочий ресурс інструменту. Дана модель постачається в пластиковому кейсі, що вирішує питання зберігання і транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Енергомаш |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000.0 (Вт) |
| Максимальна кількість обертів | 1100.0 (об/хв) |
| Довжина мережевого кабелю | 2.0 (м) |
| Вага | 5.2 (кг) |
| Гарантійний термін | 36 (міс) |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
В наявності багато іншого електро/бензоінструменту
Доставка:
· Нова Пошта
· Самовивіз
Оплата:
· накладним платежем (при отриманні товару)
· на карту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 3 495 ₴
- В наявності
- Код: ПЕ-2510ПМ
3 495 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00



