




Перфоратор 1200 Вт Енергомаш ПЕ-2526Д
Перфоратор Енергомаш ПЕ-2526Д - режимний горизонтальний перфоратор використовується як для свердління отворів, так і зняття старих настінних покриттів (штукатурка, плитка). Перфоратор володіє хорошою потужністю двигуна 1200 Вт і великою силою удару 3 Дж. Додаткова передня рукоятка може повертатися на 360° для зручності в роботі. Особливості: функція реверсу, 3 режими роботи: свердління / свердління з ударом / довбання. Перфоратор ПЕ-2526Д оснащений системою SDS-plus для швидкої і зручної зміни бура. Інструмент постачається з набором оснастки в зручному пластиковому кейсі.
Особливості:
-
Додатковий швидкоз'ємний патрон для роботи свердлами з циліндричним хвостовиком по дереву і металу.
- Патрон SDS-plus для швидкої та зручної зміни оснащення;
- Швидка установка необхідної глибини свердління;
- Три режими роботи: Свердління / Свердління з ударом / Довбання;
- Спеціальний перемикач реверсу для зменшення зносу щіток;
- Вимикач із кнопкою блокування;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Виробник | Енергомаш |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200.0 (Вт) |
| Максимальна кількість обертів | 1100.0 (об/хв) |
| Максимальна сила удару | 3.0 (Дж.) |
| Довжина мережевого кабелю | 2.0 (м) |
| Вага | 3.0 (кг) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26.0 (мм) |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30.0 (мм) |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
Комплектація:
- Перфоратор Енергомаш ПЕ-2526Д;
- Пластиковий кейс - 1 шт;
- Безключовий швидкозамінний патрон 13 мм - 1шт;
- SDS-plus свердла 5/6/8х150 мм - 3 шт;
- Долото - 1 шт;
- Мастило для хвостовиків - 1 шт;
- Обмежувач глибини - 1 шт;
- Додаткова рукоятка (встановлена) - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
В наявності багато іншого електро/бензоінструменту
Доставка:
· Нова Пошта
· Самовивіз
Оплата:
· накладним платежем (при отриманні товару)
· на карту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 3 252 ₴
- В наявності
- Код: ПЕ-2526Д
3 252 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00



