+380 (67) 297-78-96





Осушувач повітря Kraft Dele KD10586 25 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осушувач повітря Kraft&Dele KD10586 використовує технологію Пельтьє (без компресора), що забезпечує його легкість і безшумність. Пристрій ідеально підходить для невеликих приміщень, таких як офіс, ванна кімната чи кімната, захищаючи від надмірної вологості.
Особливості:
- Технологія Пельтьє: Тихий і компактний осушувач без використання компресора.
- Ефективність: Продуктивність становить до 250 мл на добу при температурі 30°C і відносній вологості 80%.
- Автоматичне вимкнення: Осушувач оснащений датчиком рівня води та автоматично вимикається при заповненні резервуара, сигналізуючи червоним світлодіодом.
- Зручний дизайн: Компактний і легкий, із знімним резервуаром об'ємом 0.8 л.
- Енергоефективність: Споживає лише 25 Вт потужності.
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 230–250 мл/добу
- Споживана потужність: 25 Вт
- Об'єм резервуара для води: 0.8 л
- Тип охолодження: Термоелектричний модуль Пельтьє
- Вентилятор: Безщітковий двигун постійного струму (80x80 мм)
- Живлення: 9 В постійного струму, 2,5 А
- Робоче середовище: Температура вище 15°C, відносна вологість понад 40%
- Розміри: 145x220x120 мм
- Вага: 2 кг
Комплектація:
- Осушувач повітря Kraft&Dele KD10586
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 0.8 л |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Продуктивність осушення | 0.25 л/добу |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | Безщітковий двигун постійного струму 80x80 мм |
| Датчик рівня води | Автоматичне вимкнення з червоним світлодіодом, коли резервуар для води заповнений |
| Живлення | 9 В постійного струму 2,5 А |
| Знімний резервуар для води | 800 мл |
| Охолоджуючий елемент | Термоелектричний модуль Пельтьє |
| Продуктивність | Приблизно 230-250 мл на добу при 30°C, відносній вологості 80% куб. м/хв |
| Робоче середовище | Вище 15°C, вище 40% відносної вологості |
| Розміри виробу | 145x220x120 мм |
- Ціна: 1 499 ₴
- В наявності
- Код: KD10586
1 499 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00



