




Насос для дизельного палива самовсмоктувальний 600 Вт KD1163 CPN
Насос для дизельного палива самовсмоктувальний 600W KD1163 CPN
Артикул: KD1163
Стан: Новий товар
Виробник: Kraft&Dele
Тип пристрою: Насос CPN
Потужність: 600 Вт
Потік: 40 л/хв
Вага: 14 кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Модель | KD1163 |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Потужність | 600 Вт |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клапан ножний | Є |
| Напруга | 230 В,110,+/-10 В |
| Максимальний потік | 40 л/хв |
| Ступінь захисту від вибуху | IP55 |
| Вага | 14 кг |
| Розмір | 46х29х43 см |
Склад набору
1. Розподільник Олії 600W KD1163 230V CPN
2. Автоматичний пістолет
3. Всмоктувальний шланг (довжина 2 м)
4. Шланг подавання (довжина 4 м)
5. Витрата FM-120-2 (максимальна витрата 120 л/хв)
6. Інструкція на Польському
7. Оригінальне паковання
8. Гарантія на 12 місяців
ОПИС
Насос KRAFT&DELE KD1163 використовується для перекачування дизельного палива та гасину.
Працює на 230 В, простий у використанні, переноситься, ідеально підходить для промислових і побутових застосувань.
Головка насоса виготовлена з заліза та містить мідні дроти.
Використання лічильника в розподільнику дає змогу переглядати літраж палива і суму витраченого палива.
Особливості:
- Повністю зібраний комплект
- Ступінь захисту IP55
- Перемикач аварійного зупинки
- Зручний у використанні
- Сертифікат CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Максимальна продуктивність | 2400 л/год (40 л/хв) л/год |
| Максимальний тиск | 3 бар МПа |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Наявність витратоміра | Так (FM-120-2, до 120 л/хв) |
| Споживана потужність | 600 кВт |
| Призначення | Перекачування дизпалива та мазуту |
| Продуктивність | 40 куб. м/хв |
| Розміри | 46 x 29 x 43 см |
| Сертифікат | CE |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип | Насос для дизельного пального та мазуту |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 6 990 ₴
- В наявності
- Код: KD1163l
6 990 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00






