+380 (67) 297-78-96

Акумуляторний дриль-шурупокрут MAKITA DDF482RFE3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: Акумуляторний дриль-шурупокрут MAKITA DDF482RFE3
Дриль-шурупокрут Makita DDF482RFE3 має високу потужність і продуктивність. Ергономічний корпус шурупокрута надійно захищений від проникнення пилу та вологи. Широкий діапазон моментів затягування дає змогу збільшити точність роботи. Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок і біт. Ручка з гумовими накладками комфортно лежить у руці, не ковзає в процесі роботи.Комплект постачання:
- 3 акумулятори
- зарядний пристрій
- кейс
- зарядний пристрій
- кейс
Переваги для користувача:
- дуже компактний і легкий
- двошвидкісний редуктор із металевими шестернями
- світлодіодна підсвітка з функцією післясвітки
- 21 ступінь регулювання крутного моменту
- гальмування двигуна для точного загвинчування
- зручна ергономічна ручка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- двошвидкісний редуктор із металевими шестернями
- світлодіодна підсвітка з функцією післясвітки
- 21 ступінь регулювання крутного моменту
- гальмування двигуна для точного загвинчування
- зручна ергономічна ручка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
Технічні характеристики:
| Частота холостого ходу | 0 - 600 об./хв |
| Частота холостого ходу — 2-ша швидкість | 0 - 1900 об./хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Крутний момент (твердий/м'який матеріал) | 62 / 36 Нм |
| Двигун | щітковий |
| Акумулятор | 18 В / 3 А·год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | 185 x 79 x 249 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
- Ціна: 22 294 ₴
- В наявності
- Код: DDF482RFE3
22 294 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

