+380 (67) 297-78-96





Плиткоріз електричний Kraft&Dele KD1371
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз електричний Kraft&Dele KD1371 – це надійний та зручний інструмент для різання плитки різного розміру під різними кутами. Завдяки водяному охолодженню диска, під час різання не утворюється пил, що забезпечує чистоту робочого місця та зручність роботи. Плиткоріз компактний і легкий, що дозволяє легко його транспортувати та зберігати.
Характеристики:
- Категорія товару: Плиткорізи та алмазні пили
- Виробник: Kraft&Dele
- Тип: Настільні
- Діаметр ріжучого елемента: 180 мм
- Можливість різу під кутом: Так
- Потужність: 1700 Вт
- Макс. глибина різу: 34 мм
- Розташування двигуна: Нижнє
- Країна бренду: Німеччина
- Гарантія: 12 місяців
Додаткові характеристики:
- Напруга: 230В
- Частота: 50 Гц
- Вхідна потужність: 1700 Вт
- Швидкість обертання: 2990 об/хв
- Клас ізоляції: B
- Розміри стільниці: 330 х 360 мм
- Діаметр диска: 180 х 22,20 х 2,2 мм
- Глибина різу при 90º: 34 мм
- Глибина різу при 45º: 17 мм
- Вага нетто: 7,5 кг
Особливості:
- Водяне охолодження диска для уникнення утворення пилу
- Можливість різу під різними кутами (45°-90°)
- Компактний розмір для зручності транспортування та зберігання
- Ідеальний для робіт поза майстернею
Комплектація:
- Настільна пила Kraft&Dele KD1371
- Інструкція користувача (польською мовою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 34 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2990 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу під кутом 45º | 17 мм |
| Клас ізоляції | B |
| Можливість різу під кутом | Так (45° і 90°) |
| Потужність | 1700 Вт кВт |
| Розміри стільниці | 330 х 360 мм |
- Ціна: 2 890 ₴
- В наявності
- Код: KD1371
2 890 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00




