+380 (67) 297-78-96

Драбина-трансформер Elkop M 4x3 STEEL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Elkop M 4x3 STEEL — універсальна сталева драбина, яка може використовуватися як драбина, приставна драбина або будівельні ліси (платформа для будівельних лісів до комплекту не входить). Підходить як для побутових, так і для професійних завдань.
Режими роботи або ключові функції:
- Режим драбини: висота — 1,5 м.
- Режим приставної драбини: висота — 3,3 м.
- Режим помосту: висота — 0,93 м.
- Максимальна робоча висота: 2,9 м (залежно від зросту користувача).
Характеристики:
- Виробник: Elkop.
- Країна бренда: Словаччина.
- Тип: драбина-трансформер.
- Матеріал: сталь.
- Кількість секцій: 4.
- Кількість щаблів у секції: 3.
- Загальна кількість щаблів: 12.
- Максимальне навантаження: 150 кг.
- Висота в складеному стані: 0,9 м.
- Розмір профілю: 30×20 мм.
- Вага: 21 кг.
- Ширина: 40 см.
Особливості:
- Протиковзні ніжки для безпеки.
- Збільшена опорна основа для більшої стійкості.
- Міцна сталева конструкція.
- Витримує високе навантаження — до 150 кг.
- Універсальність використання (лестниця, драбина, помст).
Комплектація
- Лестница Elkop M 4x3 STEEL.
- 2 нижні стабілізатори.
- Оригінальне паковання.
Elkop M 4x3 STEEL — ідеальний вибір для виконання робіт на висоті з максимальним комфортом і безпекою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 0.9 м |
| Кількість щаблів у секції | 3 |
| Розмір профілю | 30×20 мм |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 4 542 ₴
- В наявності
- Код: 36111
4 542 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

