+380 (67) 297-78-96



Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL без АКБ і ЗП
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 127 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.04 л |
| Товщина ланки ланцюга | 1.0 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 5 557 ₴
- В наявності
- Код: CS18/127BL
5 557 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

