+380 (67) 297-78-96


Акумулятор Einhell Power-X-Change 18V 4,0 Ah
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Einhell Power-X-Change Li-ion 18V 4,0 Ah – це високопродуктивний елемент живлення лінійки Power X-Change system серії Expert Plus. Завдяки універсальності, цей акумулятор підходить для понад 200 різних інструментів цієї лінійки, забезпечуючи максимальну зручність і економію.
Особливості:
- Лінійка інструменту Power X-Change system.
- Технологія 7-в-1 ABS: активна система керування батареєю від Einhell.
- Постійний контроль температури, напруги та інших параметрів.
- Спеціальний режим для відновлення глибоко розряджених акумуляторів.
- Li-ion технологія з мінімальним рівнем саморозряду.
- Можливість зарядки в будь-який час без шкоди для ресурсу.
- Гумовий корпус для захисту від ударів і роботи в складних умовах.
- Збільшена місткість для тривалого часу роботи та більшої потужності.
- Підходить для TWIN-PACK інструментів із напругою 36 В.
Характеристики:
- Бренд: Einhell.
- Код виробника: 18V 4,0 Ah Power-X-Change.
- Артикул: 4511396.
- Макс. потужність: 900 Вт.
- Тип акумулятора: Li-ion 18 В, 4,0 Аг.
- Час зарядки: 75 хв.
- Вага (нетто): 0,65 кг.
- Вага (брутто): 0,69 кг.
- Розміри упаковки: 8.2 × 6.5 × 16 см.
Комплектація:
- Акумулятор Einhell Power-X-Change Li-ion 18V 4,0 Ah.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
Цей акумулятор – чудове рішення для забезпечення стабільної роботи всіх інструментів лінійки Power X-Change.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (брутто) | 0.69 кг |
| Вага (нетто) | 0.65 кг |
| Макс. потужність | 900 Вт |
| Розміри упаковки | 8.2 × 6.5 × 16 см |
| Тип акумулятора | Li-ion 18 В, 4,0 Аг |
| Тип запчастин | Акумулятор |
| Час заряджання | 75 хв |
- Ціна: 2 112 ₴
- В наявності
- Код: 4511396
2 112 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

