


Установка алмазного буріння GTM DK-250/2/45
Установка алмазного буріння GTM DK-250/2/45 — це високоефективне обладнання для вологого буріння отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях із використанням алмазних коронок. Комплектується спеціальною стійкою, яка дає змогу здійснювати буріння під кутом до 45°. Під'єднується до системи водяного охолодження для тривалого використання й підтримки ефективності роботи.
Переваги:
- Робота в олійній ванні продовжує термін експлуатації редуктора та підшипників.
- Підшипники японського виробництва NSK забезпечують надійність і довговічність.
- Адаптер для швидкого під'єднання охолоджувальної рідини.
- Система захисту редуктора від перевантаження під час заклинювання свердла.
- Функція плавного пуску для збільшення ресурсу двигуна
- Регульована стійка з можливістю нахилу до 45°.
- Два швидкісні режими для оптимального вибору швидкості буріння.
Характеристики:
Потужність: 4800 Вт.
Вага: 27 кг.
Діаметр хвостовика: 1/4 дюйма.
Кількість обертів: 500 об/хв, 790 об/хв.
Кількість швидкостей: 2.
Плавний пуск: так.
Наявність реверсу: ні.
Живлення: від мережі 220 В.
Охолодження: так.
Захист двигуна: так.
Станина в комплекті: так.
Максимальний діаметр свердла: 250 мм.
Буріння під кутом: так.
Країна торгової марки: Україна.
Стан товару: новий.
Комплектація
Встановлення алмазного буріння GTM DK-250/2/45.
Поворотна стійка.
Станина.
Це встановлення ідеально підходить для професійних будівельних робіт завдяки своїй надійності та високій продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 4800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів | 500 об/хв, 790 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Максимальний діаметр свердла | 250 мм |
- Ціна: 55 187 ₴
- В наявності
- Код: DK-250/2/45
55 187 ₴
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

