+380 (67) 297-78-96


Установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Установка алмазного буріння GTM DK-182 призначене для мокрого буріння отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Модель кріпиться на вертикальній стійці (станіні), яка входить до комплекту. Встановлення під'єднується до системи водяного охолодження й дає змогу бурити отвори діаметром до 250 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Увага: кут нахилу стійки не регулюється й завжди становить 90°.
Переваги- Редуктор працює в олійній ванні, збільшуючи ресурс шестерень і підшипників.
- Високоякісні японські підшипники NSK у редукторі та двигуні.
- Адаптер для швидкого під'єднання водяного охолодження.
- Система захисту редуктора від перевантаження під час заклинювання свердла.
- Система плавного пуску для збільшення ресурсу роботи щіток двигуна
- Потужність: 2.8/3.9 кВт.
- Вага: 21 кг.
- Тип живлення: електромережа, 220 В.
- Охолодження: водяне.
- Максимальний діаметр свердла: 250 мм.
- Діаметр буріння (бетон/залізетон): до 182 мм.
- Діаметр хвостовика: 1/4 дюйма.
- Кількість обертів: 640 об/хв.
- Кількість швидкостей: 1.
- Плавний пуск: так.
- Захист двигуна: так.
- Буріння під кутом: ні.
- Регулювання швидкості: ні.
- Країна торгової марки: Україна.
- Гарантія: 12 місяців.
- Вертикальна стійка.
- Графітові щітки.
- Анкерний болт.
- Набір шестигранників.
- Розвідний ключ.
- Ріжковий ключ.
- Адаптер і шланг для під'єднання води.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 640 об/хв |
| Споживана потужність | 390 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр буріння (бетон/залізетон) | до 182 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр свердла | 250 мм |
| Охолодження | водяне |
| Потужність | 2.8/3.9 кВт кВт |
| Тип живлення | електромережа, 220 В |
- Ціна: 25 809 ₴
- В наявності
- Код: DK-182
25 809 ₴
+380 (67) 297-78-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0021:00
- Вівторок08:0021:00
- Середа08:0021:00
- Четвер08:0021:00
- Пʼятниця08:0021:00
- Субота09:0018:00
- Неділя10:0019:00

